Loading...
درباره ما2023-02-05T11:02:48-01:00

دانش‌محور، جوان، خلاق و در مسیر رشد و شکوفایی

تیم ایران تندر متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های صنعت شریف ، علم صنعت و علوم تحقیقات میباشد و در بخش اجرایی و همکاران مشاور شاغل در وزارت خانه های صنعت ،معدن و تجارت – راه و شهرسازی – نفت و نیرو هستند که تمام سعی خود را در راستای نیل به اهداف اقتصادی مشتریان خود انجام خواهند داد .

  خدمات ما

ما معتقدیم که توانایی برداشتن گام هایی موثر برای خواسته های مشتریانی که طالب نوآوری می باشند را داریم.

مشتریان ما کسانی هستند که نیازهای خود را به خوبی می شناسند و سازمان آنها خواستار تغییر جهت نیل به بهبود و ترقی می باشد. نقطه قوت ما تجربه های موفقی است که در بومی سازی بهترین راهکارها، روش ها و الگوهای موفق دنیا برای حل مسائل اجرایی داشته ایم. این مزیت پایدار با تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود و فرهنگ دانش محوری و کار گروهی ما محقق می شود. نیروی انسانی ما به عنوان شریان پویای سازمان، افرادی پی گیر و حساس نسبت به مشتریان خود می باشند. سعی و تلاش ما بر این استوار است که دیگران ما را به عنوان گروهی دانش محور، خلاق، سخت گیر در کیفیت کاری و همراه با خود بشناسند.

  ما چکار میکنیم

به عنوان کارشناس حوزه اطلاع رسانی مناقصات برای توسعه ی بین المللی دست به کار شده ایم.

پارتنر های بین المللی ” ایران تندر” بیشتر در سراسر جهان مانند بریتانیا، عراق، امارات متحده عربی، کویت، لیبی، قطر ، آذربایجان، ایران و روسیه است. شبکه گسترده ما از منطقه خلیج فارس، انگلستان تا سراسر ترکیه با تجربه کافی گسترده شده است . با تمرکز ویژه بر مناقصات خارجی، روابط نزدیک بین المللی تیم ایران تندر در تنوع بخشیدن به کار این شرکت در خاورمیانه، آسیا، و بازار اروپا شکل گرفته است .

  کار ما چیست

برای فروش بیشتر محصولات و خدمات کسب و کار شما

ثبت نام آنلاین برای فعالسازی سرویس اطلاع رسانی مناقصات مزایدات

“ایران تندر تنها انتخاب ایده آلی است که میتواند در حال حاضر جهت دریافت بروز و جامع فرصت های مرتبط با کسب و کار شما اعم از #مناقصه #مزایده #استعلام بها و … مجموعه شما باشد .”

www.IranTender.org

آخرین مقالات ارسالی ما

همکاران و شرکای ما